Metody wysyłki

AIRMAIL (poczta tradycyjna, poczta standardowa) € 4,99 – Nieśledzona, nieubezpieczona, bez podpisu, ryzykowna metoda wysyłki i może zająć do 25 dni roboczych na terenie UE, 60 dni roboczych lub więcej poza UE. Dostępne tylko dla wartości zamówienia do 50 €,-.

ŚLEDZONE € 9,99 – € 14,99 – Śledzone, ubezpieczone. Może to potrwać do 10 dni roboczych, w większości krajów UE, niedostępne poza UE.
!! Zdecydowanie zalecamy korzystanie z tej metody, gdy jest dostępna!!

POSTNLTRACKED € 3,50 – € 21,49 – Śledzony, nieubezpieczony, tylko dla wybranych krajów. Dostawa może potrwać do 15 dni roboczych na terenie UE, 60 dni roboczych poza UE

Polityka wysyłkowa

POCZTA LOTNICZA: ! Ryzykowne!, Nie nieubezpieczone, dlatego za pomocą tej metody nie są oferowane żadne odszkodowania ani zwroty.

Gdy paczka opuści nasze drzwi, nie mamy nad nią kontroli. Poczta lotnicza to tylko Twój adres i pieczątki. Jeśli jednak nie będzie go u Ciebie po wyznaczonym czasie, poinformuj nas o tym, kontaktując się z nami za pośrednictwem poczty elektronicznej lub czatu.

ŚLEDZONE: Ubezpieczony, uprawniony do utraty roszczenia i zwrotu.

Jeśli w ciągu 10 dni roboczych pojawi się coś pozornie nietypowego w śledzeniu lub nie otrzymasz przesyłki, poinformuj nas o tym, a my będziemy musieli złożyć dla Ciebie reklamację. W tym celu musimy poinformować kuriera o zawartości paczki (potrzebujemy do tego Twojej zgody). Po uzyskaniu Twojej zgody mamy 2 tygodnie na przeniesienie, jeśli nie uda nam się tego zrobić w tym czasie, wyślemy go ponownie na inny adres.
!! Zdecydowanie zalecamy korzystanie z tej metody, gdy jest dostępna!!

POSTNLTRACKED: Nieubezpieczony, do 50% kredytu na wysyłkę/sklep.

Jest to opcja nieubezpieczonej wysyłki, jednak jeśli nie będzie jej u Ciebie po 60 dniach roboczych, zrekompensujemy do 50% wartości zamówienia. Możemy wysłać na inny adres (jednorazowo) lub zwrócimy Ci pieniądze w postaci kredytu sklepowego.

Na terenie UE:

Maksymalne wynagrodzenie 50% wartości zamówienia, bez limitu.


Poza UE:

Wartość zamówienia do € 50,- • Max. Wartość odszkodowania: € 25,-
Wartość zamówienia € 50,- do € 125,- • Max. Wartość odszkodowania: € 40,-
Wartość zamówienia € 125,- do € 200,- • Max. Wartość odszkodowania: € 70,-
Wartość zamówienia € 200,- do € 250,- • Max. Wartość odszkodowania: € 110,-
Wartość zamówienia powyżej € 250,- • Max. Wartość odszkodowania: € 150,-

Wyjątki/ograniczenia:
Istnieją ograniczenia na poziomie produktu i/lub kraju. Jeśli wycena nie zostanie podana podczas składania zamówienia, oznacza to, że nie możemy wysłać wybranych produktów do wybranego kraju przeznaczenia.

Nie wysyłamy żadnych chemikaliów badawczych do Belgii.

Do Francji wysyłamy tylko chemikalia badawcze 1D-LSD, 1V-LSD i 1cP-LSD.

Nie wysyłamy żadnych produktów do Wielkiej Brytanii.

Nie wysyłamy żadnych produktów do USA.

Uwaga: Nie oferujemy żadnej rekompensaty za przesyłki na Wyspy Kanaryjskie!!

Uwaga: Wysyłamy do Włoch pocztą lotniczą (nieubezpieczoną) dla zamówień do 100 €. Odwiedź stronę „Dostępne we Włoszech„, aby zrobić zakupy.

ZWROTY:

Ze względu na charakter naszych produktów nie przyjmujemy zwrotów. Wszystkie zamówienia są ostateczne. Prosimy o cierpliwość, gdy paczka jest w transporcie. Ku naszemu najgłębszemu ubolewaniu, nie możemy wpływać na działalność poczty.

MINIMUM WYDAJ NA DARMOWĄ WYSYŁKĘ

ŚLEDZONE: € 200,-
POSTNLTRACKED Holandia i Niemcy: € 150,-
POSTNLTRACKED (poza Holandią i Niemcami) : € 250,-

Stealth

Nasze produkty są wysyłane w szczelnie zamkniętych torebkach z folii mylarowej, aby chronić materiał do czasu użycia. Jeśli chodzi o skradanie się, wysyłamy nasze bibułki w próżniowo zapieczętowanych workach mylarowych. Jeśli chodzi o inne formy, takie jak granulki i proszki, wysyłamy je w torebkach strunowych. Wszystkie produkty są prawidłowo oznakowane, ale na opakowaniu zewnętrznym nie ma odniesienia do nazwy chemicznej ani Realchems. Mamy doskonałą skradankę, ale w celu uzyskania szczegółowych informacji napisz do nas na [email protected].

W przypadku wszystkich przesyłek, naszym głównym priorytetem jest ukrycie i integralność produktu, zawsze wysyłamy chemikalia badawcze oddzielnie od innych przedmiotów (takich jak produkty CBD i towary) oraz w ilu paczkach jest to konieczne.

Więcej informacji

Wszystkie zamówienia są oryginalnie wysyłane z Holandii.

Wysyłamy od poniedziałku do piątku. Dokładamy wszelkich starań, aby wysyłać paczki tak szybko, jak to możliwe, a klienci mogą spodziewać się wysyłki zamówień w ciągu dwóch dni roboczych po otrzymaniu płatności.

W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt mailowy pod adresem [email protected] , a my skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.

REWARD POINTS
 • Register Your Self and Earn
  10 Points
 • Złóż zamówienie i zdobywaj punkty Earn 1 Punkty za każdy 1.00 wydany
 • Refer Link
  Udostępnij ten link i otrzymaj nagrodę tylko za ich zakup
 • Zarabianie na zakupach kogoś innego
  Nagrodą jest : 20 Point
 • image
  Zastosuj punkty do sumy koszyka

  Reguła konwersji : 1.00 = 25 Point

REWARD POINTS REWARD POINTS
Scroll to Top