20% ZNIŻKI. KUPON NIE JEST WYMAGANY.

Nootropikach Zobacz wszystkie produkty

Nootropikach

Showing 1–12 of 14 results

O Nootropikach

Nootropiki to klasa substancji używanych jako związki lecznicze, suplementy diety i środki poprawiające wydajność, które są znane z działania poprawiającego funkcje poznawcze. Wierzy się, że te substancje chemiczne badawcze poprawiają funkcje poznawcze, takie jak pamięć, kreatywność i koncentracja. Są badane ze względu na swoje potencjalne korzyści w leczeniu zaburzeń lękowych, depresji, stresu pourazowego i zaburzeń deficytu uwagi.

Nootropiki są podzielone na dwie główne kategorie, a mianowicie na środki pobudzające centralny układ nerwowy i wzmacniacze poznawcze.

Określone formy tych związków są dostępne jako leki bez recepty na lęk, stres i pobudzenie dopaminy. Mogą być również stosowane jako suplementy diety w celu uzyskania efektów terapeutycznych i regeneracyjnych, poprawy koncentracji, zdolności skupienia się i wydajności umysłowej.

Możesz wygodnie zakupić nootropiki online w sklepie internetowym RealChem do użytku laboratoryjnego i badań.

Specyfikacje Nootropików

Nootropiki są dostępne w RealChems w postaci proszków, które można wykorzystać do badań. Te substancje chemiczne mogą być badane pod kątem potencjalnych leków na degeneracyjne choroby psychiczne, takie jak choroba Alzheimera i Parkinsona, a także demencja. Inne stany psychiczne, w których można badać wpływ nootropików, obejmują zaburzenia deficytu uwagi, zaburzenia nastroju, dysfunkcje związane ze stresem i upośledzenia poznawcze spowodowane czynnikami środowiskowymi.

Jako substancje chemiczne badawcze, nootropiki mogą być również badane pod kątem określenia ich korzystnych efektów, gdy są stosowane jako suplementy diety wspomagające funkcje poznawcze, takie jak poprawa wydajności umysłowej, retencja pamięci, podejmowanie decyzji, myślenie logiczne, zwiększona koncentracja i dłuższe okresy skupienia uwagi.

Informacje dotyczące Bezpieczeństwa Nootropików

Nasze produkty nootropowe są przeznaczone wyłącznie do użytku laboratoryjnego i badań. Te substancje chemiczne są również sklasyfikowane jako bezpieczne do spożycia przez ludzi. Firma nie ponosi odpowiedzialności za nadużycie tych substancji przez użytkownika końcowego.

Niedopuszczalne jest błędne oznakowanie substancji chemicznych badawczych, obejmujące standardowe dawki do spożycia przez ludzi, i jest to wysoce zniechęcane.

Jako klient, masz obowiązek sprawdzenia i potwierdzenia legalnego statusu zakupionych produktów w swoim kraju i miejscu zamieszkania. Firma nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne konsekwencje wynikające z zakupu substancji chemicznych objętych zakazem w twoim kraju zamieszkania.

Wskazówki dotyczące Nootropików

Możesz zakupić naturalne i syntetyczne nootropiki online na stronie RealChems. Proszę odnieść się do poniższych FAQ, aby uzyskać szczegółowe informacje:

Możesz wygodnie zamówić naturalne nootropiki do badań na stronie RealChems za pomocą prostego sklepu internetowego.

Akceptujemy różne metody płatności, w tym Mastercard, Visa i Bitcoin. Wszystkie koszty są przeliczane na wartość w euro. W przypadku kryptowalut wahania wartości określonych walut mogą wpłynąć na łączny koszt zakupu.

Zamówienia są wysyłane natychmiast po przetworzeniu płatności. Jeśli płatności są otrzymane przed godziną 12:30, czasu środkowoeuropejskiego, zamówienia zostaną wysłane tego samego dnia.

Produkty są wysyłane z Holandii, od poniedziałku do piątku.

Wysyłamy nasze produkty globalnie, z wyjątkiem Wielkiej Brytanii, USA i Austrii, gdzie dostawa chemikaliów badawczych nie jest dostępna. Dostawa CBD i in

nych naturalnych produktów jest jednak obsługiwana do tych krajów.

Z powodu charakteru produktów dostępnych na stronie, zwroty nie są obsługiwane.

Opłaty za dostawę mogą się różnić w zależności od miejsca docelowego dostawy. Na stronie płatności możesz wybrać metodę dostawy zgodnie z Twoimi preferencjami. Pewne promocyjne oferty mogą również być stosowane automatycznie do Twojego zamówienia podczas płatności.

Chodzi o społeczność

Zapisz się do naszego newslettera, aby pozostać w kontakcie
(i otrzymać bonus 15% zniżki na następne zamówienie!)
REWARD POINTS
 • Register Your Self and Earn
  10 Points
 • Złóż zamówienie i zdobywaj punkty Earn 1 Punkty za każdy 1.00 wydany
 • Refer Link
  Udostępnij ten link i otrzymaj nagrodę tylko za ich zakup
 • Zarabianie na zakupach kogoś innego
  Nagrodą jest : 20 Point
 • image
  Zastosuj punkty do sumy koszyka

  Reguła konwersji : 1.00 = 25 Point

REWARD POINTS REWARD POINTS
Scroll to Top