20% ZNIŻKI. KUPON NIE JEST WYMAGANY.

Wykresy Zobacz wszystkie produkty

Wykresy

Showing 1–12 of 15 results

KUP LSD BLOTTERS

Na RealChems.com możesz kupić blotters w wielu formach substytuowanego LSD. Mamy je zarówno w postaci pojedynczych dawek, jak i arkuszy na sprzedaż. Blottery to sposób dostarczania stosowany dla kilku konkretnych związków zwanych Lizergamidami. Te substancje są nakładane na arkusz papieru tradycyjnie nazywany bibułą, chociaż obecnie nowoczesne warianty znacznie różnią się od historycznie używanych metod.

Te arkusze papieru zawierają konkretne dawkowanie Lizergamidów wchłoniętych w ich włókna i mogą być używane jako skuteczny środek dostarczania do eksperymentów, badań i zastosowań laboratoryjnych.

LSD Blotters to klasa substancji chemicznych badawczych, obejmująca kilka związków znanych z aktywności i interakcji związanych z szlakami serotoniny i dopaminy w ciele jako aktywne substancje psychodeliczne i halucynogenne. Te związki są, z natury, amidami kwasu lizergowego, a w tej klasie obecnych jest około 40 związków.

 

SPECYFIKACJE BLOTTERS

Blottery są dostępne na stronie RealChems w postaci pojedynczych dawek i arkuszy.

Chemia dostarczana w postaci blottersów jest interesująca dla społeczności naukowej ze względu na potencjalną aktywność terapeutyczną tych substancji w przypadku zaburzeń związanych ze szlakami serotoniny i dopaminy w ciele.

Wiadomo, że te substancje oddziałują ze szlakami sygnalizacyjnymi ciała i regulują działanie serotoniny i dopaminy, prowadząc do modulacji rytmu okołodobowego (cyklu snu i czuwania), nastroju, aktywności hormonalnej i aktywności neurologicznej ciała.

Blottery dostępne na stronie RealChems są przeznaczone wyłącznie do celów badawczych i laboratoryjnych w celu zbadania terapeutycznych efektów związanych z tymi substancjami.

 

INFORMACJE O BEZPIECZEŃSTWIE BLOTTERS

Nasze produkty Blotters są przeznaczone wyłącznie do użytku laboratoryjnego i celów badawczych. Te substancje nie są oceniane jako bezpieczne do spożycia przez ludzi. Firma nie ponosi żadnej odpowiedzialności za nadużycie tych substancji przez użytkownika końcowego.

Błędne oznaczanie badanych substancji chemicznych, obejmujące standardowe dawki do spożycia przez ludzi, nie jest zatwierdzane i stanowczo odradzane.

Jako klient jesteś zobowiązany sprawdzić i potwierdzić legalny status zakupionych produktów w swoim kraju i miejscu zamieszkania. Firma nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne konsekwencje wynikające z zakupu substancji ograniczonych w Twoim kraju zamieszkania.

WYTYCZNE I OŚWIADCZENIE DOTYCZĄCE LSD BLOTTERS

Możesz kupić Blotters online na stronie RealChems. Prosimy o odwołanie się do poniższych FAQ w celu uzyskania szczegółowych informacji:

Możesz wygodnie zamówić Blotters do badań ze strony RealChems za pomocą prostego platformy e-commerce.

Akceptujemy różne metody płatności, w tym przelewy bankowe, Western Union i kryptowaluty, takie jak Bitcoin, Ethereum i inne. Wszystkie koszty są przeliczane na wartość Euro. W przypadku kryptowalut wahania wartości określonych walut mogą wpływać na całkowity koszt Twojego zakupu.

Zamówienia są wysyłane tak szybko, jak tylko dokonane zostanie przetworzenie płatności. Jeśli płatności są otrzymane przed 12:30

czasu środkowoeuropejskiego, zamówienia zostaną wysłane tego samego dnia.

Produkty są wysyłane z Holandii, od poniedziałku do piątku.

Wysyłamy nasze produkty globalnie, z wyjątkiem Wielkiej Brytanii, USA i Austrii, gdzie dostawa chemikaliów badawczych nie jest dostępna. Dostawa CBD i innych naturalnych produktów jest jednak obsługiwana do tych krajów.

Z powodu charakteru produktów dostępnych na stronie, zwroty nie są obsługiwane.

Opłaty za dostawę mogą się różnić w zależności od miejsca docelowego dostawy. Na stronie płatności możesz wybrać metodę dostawy zgodnie z Twoimi preferencjami. Pewne promocyjne oferty mogą również być stosowane automatycznie do Twojego zamówienia podczas płatności.

Chodzi o społeczność

Zapisz się do naszego newslettera, aby pozostać w kontakcie
(i otrzymać bonus 15% zniżki na następne zamówienie!)
REWARD POINTS
 • Register Your Self and Earn
  10 Points
 • Złóż zamówienie i zdobywaj punkty Earn 1 Punkty za każdy 1.00 wydany
 • Refer Link
  Udostępnij ten link i otrzymaj nagrodę tylko za ich zakup
 • Zarabianie na zakupach kogoś innego
  Nagrodą jest : 20 Point
 • image
  Zastosuj punkty do sumy koszyka

  Reguła konwersji : 1.00 = 25 Point

REWARD POINTS REWARD POINTS
Scroll to Top